Wordscapes cheats 94 Lösungen wordscape Wordscapes Wind Answers Wordscapes Dune 16 Wordscapes Wood 16 Wordscapes Wash 16
Dřevostavby | Projekty rodinných domů - TOJAKO | architektonický a projekční ateliér Plzeň

Dřevostavby

Projekty dřevostaveb

Dřevo je ekologická, dobře obnovitelná surovina. Mezi jeho výborné vlastnosti patří nízká tepelná vodivost a dobrá hluková izolace. Díky vynikajícím tepelným vlastnostem funguje jako přírodní klimatizace a dokáže udržet vlhkost vzduchu na pro člověka ideálních podmínkách (50-60 %). Dřevo je také schopno částečně absorbovat prach. Je rovněž skvělý tepelný izolátor – v létě je uvnitř domu příjemně chladno, v zimě naopak příjemně teplo. Dřevěné stavby mají tedy všechny předpoklady být nejen příjemným, ale i zdravým domovem.

 

Další výhodou dřevostaveb je rychlá montáž. Výstavba domů trvá v průměru  měsíce, obvykle nepřesáhne délku 6 měsíců, navíc není limitována ročním obdobím. Doba výstavby  samozřejmě záleží také na velikosti a promyšlenosti celé stavby. Nejrychleji lze postavit typové domy, které se dají “seskládat“ jako stavebnice. Mezi výhody tedy také patří minimální pracnost na staveništi. Ve srovnání s dílci z jiných materiálů vyžaduje rovněž menší náročnost při dopravě a manipulaci. Cena těchto domů obvykle nepřesáhne cenu domů stavěných z cihel.

 

Nabízené stupně projektové dokumentace

Máte zájem o projekt dřevostavby?

Nezávazně nás kontaktujte:

Vaše jméno

Váš email

Vaše zpráva

Opište prosím text z obrázku
captcha

 

 

nebo volejte:

 

774152624 / TOJAKO ateliér

 

Výběr z prací ateliéru TOJAKO, které jsme již uveřejnili, naleznete v sekci REFERENCE

Facebook

Zaujala Vás naše práce? Kontaktujte nás. První schůzka je vždy zdarma. Mobil: 774 152 624 / E-mail: info@tojako.cz