Co nabízíme

TOJAKO ateliér se soustřeďuje v oblasti projektové činnosti především na projekty rodinných domů. Rodinné domy projektujeme jak v nízkoenergetickém tak pasivním standardu. Rodinné domy však nejsou jedinou položkou naší nabídky služeb. Dále se zaměřujeme na interiéry, kde převládá návrh interiérů komerčních prostor, luxusních kuchyní a koupelen. Z větších zakázek jsme připraveni na zpracování projektové dokumentace bytových domů, veřejných staveb, průmyslových staveb či urbanismu.

Služby

Projekty rodinných domů

Ačkoliv to tak na první pohled nemusí vypadat, i taková relativně malá stavba jako je rodinný dům může být někdy pěkný oříšek

→ zobrazit detail

Projekty rekonstrukcí

Ze starého nové! Rekonstrukce může být různého rozsahu, od menších stavebních úprav až po celkovou změnu stavby. Zkusme dát starším stavbám ještě šanci.

→ zobrazit detail

Projekty veřejných staveb

Pod pojmem veřejné stavby se ukrývá celá škála objektů. Patří sem školy, nemocnice, polyfunkční i administrativní budovy a další.

→ zobrazit detail

Projekty průmyslových staveb

Mysleli jste si, že pod pojmem průmyslová stavba se skrývá jen nudná stavba bez nápadu?  Nemusí to tak být! Bereme v ohled jak funkčnost, tak design.

→ zobrazit detail

Projekty interiérů

Navrch huj, vespod fuj? S námi tohle nikdy nezažijete! Již při navrhování objektu přemýšlíme o jeho vnitřním prostoru, tedy o interiéru stavby.

→ zobrazit detail

Projekty bytových domů

Architektonicky zajímavé, moderní, s funkčním vnitřním uspořádáním, takové jsou naše bytové domy, které pro vás můžeme navrhnout.

→ zobrazit detail

Urbanistické projekty

Urbanismus jako vědecká disciplína a zároveň praktická činnost, úzce související s architekturou a řešící tvorbu a přetváření sídelních útvar.

→ zobrazit detail

PENB

Průkaz energetické náročnosti budov, zkráceně označován jako PENB. Jeho vyhotovení či návrh optimalizace energetického průkazu budovy.

→ zobrazit detail