O nás

Our work strives to enhance our sense of surroundings, identity and relationship to others and the physical spaces we inhabit, whether feral or human-made.

Selected Awards
  • 2004 — Aga Khan Award for Architecture
  • 2009 — Mies van der Rohe Award
  • 2013 — AIA/ALA Library Building Award
  • 2015 — Best Interior, Designers Saturday
  • 2016 — AIA New York Honor Award

Co nabízíme

TOJAKO ateliér se soustřeďuje v oblasti projektové činnosti především na projekty rodinných domů. Rodinné domy projektujeme jak v nízkoenergetickém tak pasivním standardu. Rodinné domy však nejsou jedinou položkou naší nabídky služeb. Dále se zaměřujeme na interiéry, kde převládá návrh interiérů komerčních prostor, luxusních kuchyní a koupelen. Z větších zakázek jsme připraveni na zpracování projektové dokumentace bytových domů, veřejných staveb, průmyslových staveb či urbanismu.

 

Služby:

[one_half]

Projekty rodinných domů

Ačkoliv to tak na první pohled nemusí vypadat, i taková relativně malá stavba jako je rodinný dům může být někdy pěkný oříšek.

 

 

Projekty rekonstrukcí

Ze starého nové! Rekonstrukce může být různého rozsahu, od menších stavebních úprav až po celkovou změnu stavby.

 

 

Projekty veřejných staveb

Pod pojmem veřejné stavby se ukrývá celá škála objektů. Patří sem školy, nemocnice, polyfunkční i administrativní budovy a další.

 

 

Projekty průmyslových staveb

Mysleli jste si, že pod pojmem průmyslová stavba se skrývá jen nudná stavba bez nápadu?  Nemusí to tak být!

[/one_half]

[one_half_last]

Projekty interiérů

Navrch huj, vespod fuj? S námi nikdy! Již při navrhování objektu přemýšlíme o jeho vnitřním prostoru, tedy o interiéru stavby.

 

 

Projekty bytových domů

Architektonicky zajímavé, moderní, s funkčním vnitřním uspořádáním, takové jsou naše bytové domy, které pro vás můžeme navrhnout.

 

 

Urbanistické projekty

Urbanismus jako vědecká disciplína a zároveň praktická činnost, úzce související s architekturou a řešící tvorbu a přetváření sídelních útvar.

 

 

Průkaz energetické náročnosti budovy

Průkaz energetické náročnosti budov (PENB): vyhotovení a návrh optimalizace energetického průkazu budovy.

[/one_half_last]

[separator_lines]

Výběr z prací ateliéru TOJAKO, které jsme již uveřejnili, naleznete v sekci [small_button link=“http://tojako.cz/reference/“]REFERENCE[/small_button]