O nás

Our work strives to enhance our sense of surroundings, identity and relationship to others and the physical spaces we inhabit, whether feral or human-made.

Selected Awards
 • 2004 — Aga Khan Award for Architecture
 • 2009 — Mies van der Rohe Award
 • 2013 — AIA/ALA Library Building Award
 • 2015 — Best Interior, Designers Saturday
 • 2016 — AIA New York Honor Award

Interiéry

[one_half]

Návrh interiéru

Navrch huj, vespod fuj? S námi nikdy! Již při navrhování objektu přemýšlíme o jeho vnitřním prostoru, tedy o interiéru stavby. Toto je velmi důležité, protože interiér by měl být vyřešen ještě před samotným zahájením stavby. Jeho návrh vychází z požadavků a zvyklostí jeho budoucího uživatele a je potřeba, aby byl jeho návrh dokonalý jak po stránce estetické, tak po stránce funkční.

 

[bquote_left]Dokonalost jak po stránce estetické, tak po stránce funkční[/bquote_left]Návrh interiéru řeší jak jeho vzhled, tedy povrchy stěn, podlah, stropů, vybavení nábytkem a jeho uspořádání, zeleň, tak i funkčnost, která je neméně důležitá. Podstatné je i správné osvětlení interiéru. Součástí interiéru může být i návrh atypických stavebních prvků na míru, jako jsou schodiště, zábradlí, dveře, kusový nábytek či prosklené stěny. Pro návrh moderního bytového interiéru je důležitý zejména návrh designové  kuchyně a koupelny, které můžeme navrhnout i jako luxusní interiéry kuchyně a koupelny, v případě, že rozpočet není příliš přiškrcen a máme dostatečný prostor.

 

Návrh je vždy podpořen fotorealistickou vizualizací, která zajistí klientovi dokonalý pohled do interiéru dříve, než se začne se samotnou realizací. Vypracujeme pro vás více variant a vy si zvolíte tu svou vysněnou!

[/one_half]

[one_half_last]

Máte zájem o [highlight_1]návrh interiéru[/highlight_1]?

Nezávazně nás kontaktujte:

  Vaše jméno

  Váš email

  Vaše zpráva

  Opište prosím text z obrázku
  captcha

   

   

  nebo volejte:

   

  [highlight_1]774152624[/highlight_1] / TOJAKO ateliér

  [/one_half_last]

  [separator_lines]

  Související služby

  [one_half]

  [toggle title=“Interiér komerčních prostor“]Moderní interiér kavárny, restaurace či galerie?

  Zobrazit více[/toggle]

  [toggle title=“Návrh půdní vestavby“]Nejlepší způsob, jak z nevyužitého a nezajímavého prostoru vytvořit malý zázrak.

  Zobrazit více[/toggle]

  [toggle title=“Návrh luxusní koupelny“]Nejdůležitější je dostatečný prostor a denní světlo. Ničím nerušený výhled do krajiny.

  Zobrazit více[/toggle]

  [toggle title=“Návrh luxusní kuchyně“]Žijeme proto, abychom jedli! V luxusním interiéru nemůže chybět luxusně navržená kuchyň.

  Zobrazit více[/toggle]

  [/one_half]

  [one_half_last]

  [toggle title=“Návrh  a design nábytku“]Sortiment (nejen) designového nábytku je na trhu více než pestrý, přesto většině interiérů, zejména těm atypickým, bude slušet nábytek navržený na míru, přesně do konkrétního prostoru.

  Zobrazit více[/toggle]

  [toggle title=“Návrh osvětlení“]Budiž světlo! Světlo v interiéru je velmi důležité, protože dotváří jeho celkovou atmosféru a náladu.

  Zobrazit více[/toggle]

  [toggle title=“Návrh schodiště“]Schodiště je v objektu buď trochu potlačeno do pozadí, a nebo může být součástí interiéru, a to velmi zajímavou.

  Zobrazit více[/toggle]

  [/one_half_last]

  [separator_lines]

  Výběr z prací ateliéru TOJAKO, které jsme již uveřejnili, naleznete v sekci [small_button link=“http://tojako.cz/reference/“]REFERENCE[/small_button]