Nová zelená úsporám prodloužena do konce roku 2014

Ministerstvo životního prostředí prodlužuje termín podání žádostí do programu Nová zelená úsporám do konce letošního roku, tj. do 31. 12. 2014do 12.00 hodin. Rozhodnutí prodloužit termín padlo na základě průzkumu mezi odbornou veřejností.Příjem žádostí o dotaci z programu Nová zelená úsporámse prodlužuje až do konce tohoto roku.Program Nová zelená úsporám se zaměřuje zejména na zateplování rodinných domů, výměnu oken a dveří, výstavbu tzv. „pasivních domů“ a výměnu starých neekologických kotlů za nové úsporné kotle na biomasu, plyn, tepelná čerpadla a instalaci solárních panelů.

Majitelé rodinných domů mohou získat až 55% podporu na zateplení rodinného domu. Na nové ekologické zdroje mohou dostat dokonce 75% dotaci. Čím víc způsobů úspory energií žadatel provede, tím vyšší podporu získá.
Neváhejte využít tuto navbídku, štěstí přeje připraveným! K dispozici je sice poměrně velká částka, ale očekáváme vzhledem k okolnostem více času na přípravu a také zvýšený zájem, takže se nevyplatí dlouho otálet.

Na Zelenou jedině s TOJAKO ateliérem! Neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám poradíme a vše zajistíme!

[big_button link=“https://tojako.cz/kontakt/“]Kontaktujte nás[/big_button]