palavra guru respostas word trek answers wordscape answer Wordscapes Storm Answers Wordscapes Bloom 9 Wordscapes Luna 9 Wordscapes Green 9
Výběr Pozemku | Projekty rodinných domů - TOJAKO | architektonický a projekční ateliér Plzeň

výběr pozemku

Nová studie nízkoenergetického rodinného domu

Tak už se nám rýsuje nová studie jednoho menšího rodinného domu, který by měl být splnit kritéria minimálně pro nízkoenergetický dům, pokud by se podařilo, tak i dům pasivní.

Číst více

Nová studie RD Němčovice

Hned od začátku nového roku jsme se vrhli do práce a momentálně máme rozděláno již pár nových projektů, jako první představujeme studii přízemního rodinného domu.

Číst více

Pasivní domy – 3.část – VZDUCHOTĚSNOST

3. VZDUCHOTĚSNOST   Vysoká míra těsnosti obálky budovy je jednou z podmínek při navrhování a realizaci pasivního domu. Je potřeba, aby netěsnostmi v obvodových konstrukcích pronikalo co nejméně vzduchu, protože dochází nejen ke ztrátám tepla prostupem, ale také k pronikání vlhkosti do vnitřních konstrukcí a hrozí riziko kondenzace. V neposlední řadě také těsnost obálky ovlivňuje i efektivitu větrání se zpětným získáváním tepla, protože vzduch se pak vyměňuje netěsnostmi v konstrukcích místo toho, aby procházel rekuperačním výměníkem a předával potřebné teplo vzduchu přívodnímu.

Číst více

Jak vybrat vhodný pozemek pro stavbu? – díl 2.

Jak vybrat vhodný pozemek pro stavbu? Pokračujeme!

Číst více

Jak vybrat vhodný pozemek pro stavbu? – díl 1.

Zn. Hledá se nejkrásnější místo pro život! Někdo má to štěstí (a nebo mnohdy i smůlu), že pozemek má již k dispozici a tato starost mu odpadá. Pokud se ale teprve rozhodujeme a přemýšlíme o koupi vhodné stavební parcely, je dobré pečlivě vybírat a nedat na první dojem. Sebezajímavější stavba v kontextu s odpudivým okolím nebude to pravé ořechové a je tedy vhodné věnovat výběru pozemku velkou pozornost. Z mnoha důvodů.

Číst více

Facebook

Zaujala Vás naše práce? Kontaktujte nás. První schůzka je vždy zdarma. Mobil: 774 152 624 / E-mail: info@tojako.cz