wort guru Lösung soluzioni gioco wordscapes cheat Wordscapes Coast Answers Wordscapes Chill 15 Wordscapes Calm 15 Wordscapes Ripple 15
Lokalita | Projekty rodinných domů - TOJAKO | architektonický a projekční ateliér Plzeň

lokalita

Novinky pod Chlumem

Na náš facebookový profil jsme přidali nové fotky z realizace pod Chlumem. Už to dostává ten správný tvar, ještě přihodit kabátek v podobě fasádních desek a je to :-) více zde! nejen z Chlumu, ale i další novinky

Číst více

Tak už nám to začíná růst – II.

Pod Chlumem začíná růst stavba, na kterou jsme mimořádně zvědaví. Je to takové naše první dítě, rodilo se dost dlouho, ale nakonec se z toho vyloupla, doufejme že vydařená, stavba.

Číst více

Pasivní domy – 3.část – VZDUCHOTĚSNOST

3. VZDUCHOTĚSNOST   Vysoká míra těsnosti obálky budovy je jednou z podmínek při navrhování a realizaci pasivního domu. Je potřeba, aby netěsnostmi v obvodových konstrukcích pronikalo co nejméně vzduchu, protože dochází nejen ke ztrátám tepla prostupem, ale také k pronikání vlhkosti do vnitřních konstrukcí a hrozí riziko kondenzace. V neposlední řadě také těsnost obálky ovlivňuje i efektivitu větrání se zpětným získáváním tepla, protože vzduch se pak vyměňuje netěsnostmi v konstrukcích místo toho, aby procházel rekuperačním výměníkem a předával potřebné teplo vzduchu přívodnímu.

Číst více

Jak vybrat vhodný pozemek pro stavbu? – díl 1.

Zn. Hledá se nejkrásnější místo pro život! Někdo má to štěstí (a nebo mnohdy i smůlu), že pozemek má již k dispozici a tato starost mu odpadá. Pokud se ale teprve rozhodujeme a přemýšlíme o koupi vhodné stavební parcely, je dobré pečlivě vybírat a nedat na první dojem. Sebezajímavější stavba v kontextu s odpudivým okolím nebude to pravé ořechové a je tedy vhodné věnovat výběru pozemku velkou pozornost. Z mnoha důvodů.

Číst více

TOJAKO pracuje na novém individuálním projektu!

TOJAKO se hlásí s čerstvou novinkou. Právě děláme na individuálním projektu rodinného domu pro jednoho soukromého investora. Tento člověk má trošku hluboko do kapsy a jeho rozpočet je poměrně dost omezený, přesto se nechce vzdát myšlenky na moderní dům, který zaujme okolí zvenku i návštěvy zevnitř a bude se v něm i příjemně bydlet. Aneb za málo peněz, hodně muziky. To je pro nás výzva!

Číst více

Facebook

Zaujala Vás naše práce? Kontaktujte nás. První schůzka je vždy zdarma. Mobil: 774 152 624 / E-mail: info@tojako.cz