Word crossy cheats lösung wort guru wordscape cheat Wordscapes Pillar Answers Wordscapes Sail 1 Wordscapes Brood 1 Wordscapes Star 1
Rozhledna na Resslu | Projekty rodinných domů - TOJAKO | architektonický a projekční ateliér Plzeň

Reference

Rozhledna na Resslu

Základní informace

Typ: rozhledna
Lokalita: Most
Rok: 2010

 

 

Rozšířený popis

Cílem práce bylo zhotovit návrh rozhledny ocelové konstrukce na Resslu v Mostě. V její blízkosti se nachází restaurace „Na Resslu“ s možností ubytování. Pozemek určený rozhledně se nachází na samotném vrcholu Resslu, který je přístupný ze tří stran. Rozhledna je vysoká 36,3m, což zajišťuje dostatečný rozhled do okolí a také viditelnost rozhledny ze samotného centra Mostu. Rozhledna má 11 nadzemních podlaží. Jako hlavní materiály jsou použity ocel v kombinaci se sklem. Nosná konstrukce je tvořena ocelovými bezešvými trubkami. V oblasti podest jsou „I“ profily v kombinaci s tvrzeným sklem. Schodiště je ocelové s postraními schodnicemi uchycenými do konstrukce rozhledny a ocelovými schodišťovými stupni.

 

Na rozhledně se nacházejí 3 trojúhelníkové vykonzolované vyhlídky a 1 vyhlídka na samotném vrcholu, která je zastřešená. Rozhledna je zvýrazněna červeným pruhem probíhajícím přes všechny podlaží, které je tvořeno skleněnými výplněmi uchycenými k trubkám.

 

 

 

Chcete podobný projekt? Neváhejte nás KONTAKTOVAT

Facebook

Zaujala Vás naše práce? Kontaktujte nás. První schůzka je vždy zdarma. Mobil: 774 152 624 / E-mail: info@tojako.cz