Word crossy answers wortguru wordscapes answers Wordscapes Vast Answers Wordscapes White 7 Wordscapes Toad 7 Wordscapes Rapid 7
Hipoterapeutické centrum Hájek | Projekty rodinných domů - TOJAKO | architektonický a projekční ateliér Plzeň

Reference

Hipoterapeutické centrum Hájek

 

Základní informace

Typ: hipoterapeutické centrum
Lokalita: Hájek u Uhříněvsi
Rok: 2011

 

 

Rozšířený popis

Cílem bylo zpracovat architektonický a provozní návrh hipterapeutického centra v Hájku u Uhříněvsi. Pozemek je mírně svažitý a nachází se mezi obytnou zástavbou rodinných domků a oborou. Pozemek je přímo napojen na veřejnou komunikaci a další přístup vede z hospodářské cesty mezi pozemkem a oborou. Středisko hipoterapeutického centra obsahuje penzion s 18 dvoulůžkovými pokoji, terapeutickou část a fitness centrum.

 

Ubytovací část je doplněna o restauraci s kavárnou, která je přístupna jak ubytovaným tak veřejnosti. Na hlavní část navazuje jízdárna s technickým a hygienickým zázemím. V areálu je navrženo ustájení pro 20 koní a tomu náležité příslušenství stávající ze skladů a zázemí pro koně. V blízkosti stájí je navržen byt správcecelého areálu a garáže. Na pozemku je navržena otevřená jízdní plocha s tribunou a dva lonžovací kruhy. V areálu je dále možno navštívit vyhlídku či dětské hřiště.

 

 

Chcete podobný projekt? Neváhejte nás KONTAKTOVAT

Facebook

Zaujala Vás naše práce? Kontaktujte nás. První schůzka je vždy zdarma. Mobil: 774 152 624 / E-mail: info@tojako.cz