word guru answers wortguru lösungen wordscapes answer Wordscapes Pine Answers Wordscapes Thick 16 Wordscapes Fall 16 Wordscapes Peace 16
Návrh fasády | Projekty rodinných domů - TOJAKO | architektonický a projekční ateliér Plzeň

Návrh fasády

Návrh fasády

Obléci stavbu do nového kabátu
Nejjednodušší způsob, jak změnit podobu stavby z exteriéru, je obléci stavbu do nového kabátu. Původní omítku můžeme nahradit celou řadou alternativ, s větším či menším zásahem do konstrukce. Většinou se bude jistě jednat o dodatečné zateplení objektu či zkvalitnění toho stávajícího a zároveň výběr vhodné povrchové úpravy fasády.

 

Nabízí se buď vnější kontaktní zateplovací systém s omítkou (optimálně ETICS, tedy zateplovací systém z komponentů certifikovaných v rámci jednoho systému), nebo popuštění uzdy fantazie a vytvoření zajímavé fasády za použití dřevěných obkladů, fasádních desek, falcovaného plechu a dalších materiálů nebo kombinací těchto variant s omítkou.

 

Možností je celá řada a právě vzhled fasády je to, co okolí může nejvíce zaujmout. Podstatnou proměnu fasády mimo samotné povrchové úpravy může v případě větších stavebních úprav zajistit také změna tvaru, počtu a vzhledu oken. Nebojte se experimentovat!

 

 

Zpět na rekonstrukce

Máte zájem o návrh fasády?

Nezávazně nás kontaktujte:

Vaše jméno

Váš email

Vaše zpráva

Opište prosím text z obrázku
captcha

 

 

nebo volejte:

 

774152624 / TOJAKO ateliér

Facebook

Zaujala Vás naše práce? Kontaktujte nás. První schůzka je vždy zdarma. Mobil: 774 152 624 / E-mail: info@tojako.cz