pro des mots solution soluzioni gioco wordscapes answers Wordscapes White Answers Wordscapes Grow 13 Wordscapes Brood 13 Wordscapes Pond 13
Nová zelená úsporám prodloužena do konce roku 2014 | Projekty rodinných domů - TOJAKO | architektonický a projekční ateliér Plzeň

Nová Zelená úsporám 2014

Nová zelená úsporám prodloužena do konce roku 2014

0
Nová zelená úsporám prodloužena do konce roku 2014
Ministerstvo životního prostředí prodlužuje termín podání žádostí do programu Nová zelená úsporám do konce letošního roku, tj. do 31. 12. 2014do 12.00 hodin. Rozhodnutí prodloužit termín padlo na základě průzkumu mezi odbornou veřejností.Příjem žádostí o dotaci z programu Nová zelená úsporámse prodlužuje až do konce tohoto roku.Program Nová zelená úsporám se zaměřuje zejména na zateplování rodinných domů, výměnu oken a dveří, výstavbu tzv. „pasivních domů“ a výměnu starých neekologických kotlů za nové úsporné kotle na biomasu, plyn, tepelná čerpadla a instalaci solárních panelů.

Majitelé rodinných domů mohou získat až 55% podporu na zateplení rodinného domu. Na nové ekologické zdroje mohou dostat dokonce 75% dotaci. Čím víc způsobů úspory energií žadatel provede, tím vyšší podporu získá.
Neváhejte využít tuto navbídku, štěstí přeje připraveným! K dispozici je sice poměrně velká částka, ale očekáváme vzhledem k okolnostem více času na přípravu a také zvýšený zájem, takže se nevyplatí dlouho otálet.

Na Zelenou jedině s TOJAKO ateliérem! Neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám poradíme a vše zajistíme!

Kontaktujte nás

Komentáře byly uzavřeny.

Facebook

Zaujala Vás naše práce? Kontaktujte nás. První schůzka je vždy zdarma. Mobil: 774 152 624 / E-mail: info@tojako.cz