Wordscapes cheats crossword answers wordscapes answer Wordscapes Grow Answers Wordscapes Wave 8 Wordscapes Climb 8 Wordscapes Ripple 8
Typové rodinné domy na míru | Projekty rodinných domů - TOJAKO | architektonický a projekční ateliér Plzeň

TOJAKO rozšiřuje své portfolio!

Typové rodinné domy na míru

0
Typové rodinné domy na míru

Mlhavé dny a večery trávíme zalezlí v našem ateliéru a intenzivně pracujeme na nové kolekci typových rodinných domů. Nebudou to ale obyčejné typové domy, budou to TY domy, typové domy šité na míru. Vybírat bude možno z mnoha variant, dispozičních i vzhledových, celá koncepce je ale velmi dobře promyšlena, a tak nebude nabídka nepřehledná, ale bude mít jednotný osobitý styl, který bude charakteristický pro všechny domy. 

 

Domy jsou ve standardu navrhovány jako energeticky úsporné, dále také ve variantě nízkoenergetické a pasivní domy. Na výběr bude též materiál nosných konstrukcí, typ zastřešení a volitelně bude možno k domu přidávat další objekty, jako krytá či nekrytá parkovací stání, garáže, terasové pergoly a mnoho dalšího. Opět ve více variantách. Vybere si každý!

 

Projekty budou dodávány ve stupni pro ohlášení stavby nebo pro stavební povolení, dokumentace ale bude vyhotovena jako jednostupňová, v dostatečné podrobnosti pro provádění stavby, nezapomínáme ani na důležité detaily, zejména pak u nízkoenergetických a pasivních domů.

 

To vše a ještě mnohem více najdete na našich webových stránkách, stačí si zapamatovat TYdomy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O autorovi:

autorizovaný inženýr ČKAIT č. 0011882

Komentáře byly uzavřeny.

Facebook

Zaujala Vás naše práce? Kontaktujte nás. První schůzka je vždy zdarma. Mobil: 774 152 624 / E-mail: info@tojako.cz