Wordscapes cheats solution pixwords wordscape Wordscapes Grow Answers Wordscapes Crest 3 Wordscapes Above 3 Wordscapes Seed 3
Je libo individuální projekt na míru? | Projekty rodinných domů - TOJAKO | architektonický a projekční ateliér Plzeň

Individuální projekt na míru

Je libo individuální projekt na míru?

0
Je libo individuální projekt na míru?

Venku je pořádné vedro a my jsme tu s horkými novinkami.  Celé moře novinek a vy se jen nechte unášet na vlnách rádia tojako. Pro ty, co mají jasnou představu, nebo chtějí něco originálního, nabízíme individuální projekty šité na míru. A pro ty, kdo se teprve rozkoukávají nebo chtějí svůj projekt hned a bez čekání, pro ty připravujeme novou edici typových rodinných domů. Domy to budou ale moderní, žádné perníkové chaloupky, které v lepším případě nenadchnou a neurazí. Naše domy jsou domy pro lidi s výraznou osobností a s nadčasovým myšlením, kteří vědí, co chtějí. A ti co nevědí, tak těm rádi poradíme.

Samozřejmostí je individuální přístup ke klientovi a komplexnost řešení již od samého počátku. Myslíme na budoucnost, a proto jsou všechny naše domy navrhovány s ohledem na úspory energií, vynaložených během výstavby i provozu. Rádi vše vysvětlíme, vaše nápady společně probereme a vymyslíme pro vás to nejlepší řešení!

O autorovi:

autorizovaný inženýr ČKAIT č. 0011882

Zanechat odpověď
Facebook

Zaujala Vás naše práce? Kontaktujte nás. První schůzka je vždy zdarma. Mobil: 774 152 624 / E-mail: info@tojako.cz